GDPR

Informa─Źn├ş povinnost pro klienty a obchodn├ş partnery

Toto┼żnost spr├ívce:

Firma: INTECO CZ s.r.o.

Hradebn├ş 12, Trutnov I─îO: 62029029

Email: inteco@inteco.cz Telefon: +420 499 815 304

P┼Öi sb─Ťru, uchov├ív├ín├ş a zpracov├ín├ş osobn├şch ├║daj┼» uplat┼łujeme takov├ę postupy a mechanismy zabezpe─Źen├ş, kter├ę minimalizuj├ş mo┼żnost jejich zneu┼żit├ş, proto┼że zabezpe─Źen├ş a ochrana osobn├şch ├║daj┼» jsou na┼íimi kl├ş─Źov├Żmi prioritami. P┼Ö├şstup k osobn├şm ├║daj┼»m na┼íich klient┼» maj├ş jen vybran├ę skupiny zam─Ťstnanc┼» a spolehliv├Żch spolupracovn├şk┼» se smluvn─Ť danou povinnost├ş ml─Źenlivosti. Na┼íe firma jako spr├ívce osobn├şch ├║daj┼» vyu┼ż├şv├í pouze ty zpracovatele, kte┼Ö├ş poskytuj├ş dostate─Źn├ę z├íruky zaveden├ş vhodn├Żch technick├Żch a organiza─Źn├şch opat┼Öen├ş tak, aby dan├ę zpracov├ín├ş spl┼łovalo po┼żadavky ochrany osobn├şch ├║daj┼» a aby byla zaji┼ít─Ťna ochrana pr├ív subjektu ├║daj┼».

Osobn├ş ├║daje osob mohou b├Żt poskytnuty org├ín┼»m ve┼Öejn├ę spr├ívy a dal┼í├şm subjekt┼»m v souvislosti s pln─Ťn├şm z├íkonem stanoven├Żch pr├ív a povinnost├ş spr├ívce, poskytovatel┼»m ├║dr┼żby informa─Źn├şho syst├ęmu spr├ívce, jako┼ż i soukrom├Żm pr├ívn├şm subjekt┼»m podle pokyn┼» a pot┼Öeb subjektu ├║daj┼».

Mezi dal┼í├ş p┼Ö├şjemce Va┼íich ├║daj┼» pat┼Ö├ş smluvn├ş partne┼Öi, se kter├Żmi m├íme uzav┼Öenou zpracovatelskou smlouvu dle p┼Ö├şslu┼ín├ę legislativy. Ml─Źenlivost o zp┼Ö├şstupn─Ťn├Żch osobn├şch ├║daj├şch je zaru─Źena.

Chceme b├Żt d┼»v─Ťryhodn├Żm a transparentn├şm partnerem a proto s osobn├şmi ├║daji neobchodujeme. Osobn├ş ├║daje do t┼Öet├şch zem├ş nep┼Öed├ív├íme. M├íte pr├ívo na p┼Ö├şstup k Va┼íim osobn├şm ├║daj┼»m, kter├ę o V├ís zpracov├ív├íme.

V├şce informac├ş o pr├ívech klienta je k dispozici na internetov├Żch str├ínk├ích ├Ü┼Öadu pro ochranu osobn├şch ├║daj┼»: https://www.uoou.cz/6-prava-subjektu-udaj/d-27276

V na┼í├ş firm─Ť jsme v┼»─Źi V├ím otev┼Öen├ş, a proto chceme, abyste v─Ťd─Ťli, jak Va┼íe osobn├ş ├║daje zpracov├ív├íme a k jak├Żm ├║─Źel┼»m je vyu┼ż├şv├íme. ├Üdaje, kter├ę budeme na z├íklad─Ť na┼íeho smluvn├şho vztahu zpracov├ívat, zahrnuj├ş jm├ęno a p┼Ö├şjmen├ş, kontaktn├ş adresa, kontaktn├ş ├║daje (telefonn├ş ─Ź├şslo, d├íle e-mailov├í adresa), u OSV─î DI─î. Jde o ├║daje z├şskan├ę p┼Ö├şmo od v├ís :

  1. osobn├ş,

  2. p├şsemnou,

  3. telefonickou,

  4. elektronickou

formou za ├║─Źelem poskytov├ín├ş na┼íich slu┼żeb v─Źetn─Ť ponech├ín├ş v na┼í├ş datab├ízi klient┼» na dobu 20 let. Souhlas s uchov├ín├şm v datab├ízi po ukon─Źen├ş na┼íeho smluvn├şho obchodn├şho vztahu m┼»┼żete kdykoli bezplatn─Ť vz├şt zp─Ťt kontaktov├ín├şm v├Ż┼íe uveden├ęho spr├ívce.

Tyto informace V├ím poskytujeme v souladu s ochranou osobn├şch ├║daj┼» ode dne 25.5.2018, kdy vstupuje v ├║─Źinnost nov├ę Na┼Ö├şzen├ş EU pro zpracov├ín├ş osobn├şch ├║daj┼» (GDPR). Ud─Ťlen├ş tohoto souhlasu nem├í vliv na dosavadn├ş zpracov├ín├ş osobn├şch ├║daj┼» nebo souhlas, kter├Ż jsme od V├ís p┼Ö├şpadn─Ť z├şskali ji┼ż d┼Ö├şve. Souhlas je dobrovoln├Ż a lze jej kdykoliv odvolat. Tento souhlas z┼»st├ív├í v platnosti po dobu vyu┼ż├şv├ín├ş na┼íich slu┼żeb, nebo dokud jej neodvol├íte.

Osobn├ş ├║daje budou vymaz├íny bez zbyte─Źn├ęho odkladu po napln─Ťn├ş ├║─Źelu, pro kter├Ż byly tyto ├║daje zpracov├íny, nebo bez zbyte─Źn├ęho odkladu po odvol├ín├ş souhlasu subjektem ├║daj┼».